Skracamy Twój czas do sukcesu

Wspólnie zmieniamy polski biznes

Wiedza i doświadczenie

Pracujemy z Zespołami, technologią i kadrą zarządzającą. Jako zespół złożony ze specjalistów o uzupełniających się kompetencjach możemy wspierać wszystkie obszary wymagające uwagi. Dzielimy się wiedzą i nawet jeśli obecne jest tylko jedno z nas to posiada wsparcie doświadczenia i wiedzy całego zespołu konsultantów. Dzięki temu zmiana nie wychodzi z organizacji razem z nami.

7
wzajemnie wspierających się konsultantów
10
lat doświadczenia

Doraźna pomoc

Wesprzemy cię w poprzez facylitację spotkań, obserwację i feedback oraz coaching i mentoring.

Wsparcie wzmiany

Wskażemy Ci czyhające na Ciebie pułapki i pokażemy alternatywne rozwiązania.

Transformacja

Doświadczony zespół ekspertów pomoże Ci zaplanować i przeprowadzić trwałą zmianę organizacyjną.

Prawdziwy teamwork z wymianą wiedzy i doświadczenia

Kate Hobler (Terlecka)

Małgorzata Cichecka

Iwona Michalik

Marcin Kobiałka

Kate Hobler (Terlecka)
Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge
Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge

Mentorka o niezwykłej charyzmie. Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów Scrum w Polsce i akredytowany trener Scrum.org od 2009 roku.

Wyzwania? Woda na jej młyn! Brała udział w niejednej transformacji. Ze względu na doświadczenie w pracy z zespołami i biznesem często przypadają jej w udziale najcięższe przypadki. Pierwsza osoba w Polsce z licencją na nauczanie Nexusa, egzoszkieletu do skalowania Scruma. Niezwykle cierpliwa i zdeterminowana. Chce zmienić sposób w jaki tworzy się oprogramowanie w Polsce. Uczy wszystkiego co może pomóc organizacji zdobyć przewagę nad konkurencją na wszystkich poziomach: Agile, Scrum, Kanban, przywództwo, dobre zarządzania ludźmi, praca z zespołami.

Małgorzata Cichecka

Specjalistka ds. sprzedaży i opieki nad Klientami.

Biuro spraw niemożliwych, dobry duch wszystkich przedsięwzięć, strażnik kontaktu z klientami. Uwielbia kontakt z ludźmi i wie, jak znaleźć rozwiązania, które przekładają się na sukces organizacji.Rozumie złożoność problemów i każdy traktuje indywidualnie. Wierzy, że kluczem do sukcesu jest wykorzystanie pasji i potencjału, drzemiącego w każdej osobie.

Iwona Michalik

Specjalistka ds obsługi szkoleń i opieki nad Klientami.

Praca w 3 różnych krajach nauczyła ją elastyczności i dbałości o jakość i detale. Multitasking? Woda na jej młyn. Czuje się swobodnie organizując logistyczną stronę szkoleń jak i wspierając proces sprzedażowy.
I najważniejsze: to ona dba o to, żebyś dostał swój wegetariański obiad.

Marcin Kobiałka

Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych - czy chodzi tu o branżę muzyczną, biznesową czy szkoleniową.

Świetnie odnajduje się we wszystkich warunkach. Jego głowa jest pełna pomysłów, które z łatwością wciela w życie.

Partnerzy

Filip Czapeczka

Beata Nowakowska

Magdalena Firlit

Katarzyna Ziemba

Valkir Academy

Daniel Skowroński

Paweł Kmiotek

Jakub Drzazga

Filip Czapeczka
Badge Badge Badge

Lider transformacji, specjalizujący się w organizacjach średniej wielkości. Naturalnie zwinny, w sytuacjach wymagających natychmiastowej decyzji jest niezastąpiony.

Zaprawiony w oddolnych transformacjach. W trudnych okolicznościach doskonale radzi sobie we współpracy z kadrą zarządzającą jak zespołami.

Skupiony na samoorganizacji nakierowanej na wytwarzanie produktu najwyższej jakości.

Filip jest aktualnie w procesie uzyskiwania licencji Professional Scrum Trainer na szkolenie Professional Scrum Master.

Beata Nowakowska
Badge Badge Badge Badge
Badge Badge Badge Badge Badge Badge

Agent do zadań specjalnych. Ma niezwykły zmysł obserwacji i błyskawicznie wyciąga wnioski. W sytuacjach wymagających szybkich decyzji i opanowania jest niezastąpiona.

Ma dwie pasje - ludzie i technologie. Programistka z wieloletnim stażem, pracująca w wielu projektach. Orędowniczka czystego kodu. Wyspecjalizowana w coachingu zespołowym i szkoleniach technicznych. Jeden z najlepszych specjalistów w Polsce, w zakresie jakości oprogramowania.

Doświadczony Scrum Master. Zwinne wartości są dla niej narzędziem zmiany kultury zarządzania przez kontrolę, w kulturę nakierowaną na jakość i przewagę na rynku - w końcu jesteśmy tu, żeby robić bezkonkurencyjny soft! Pierwszy w Polsce Trener Professional Scrum Developer oraz pierwsza kobieta na świecie z takimi kompetencjami!

Magdalena Firlit
Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge
Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge

Specjalizuje się we wsparciu organizacji na drodze do zwinności. Zwinny biznes i leadership to jej pasja.

Podchodzi holistycznie do klienta, patrząc na całość organizacji, to jak działa, jej kulturę, złożoność środowiska i wyzwania z tym związane.
Poza biznesem i organizacją wspiera również zespoły Scrumowe.
Udziela się jako mentorka, autorka artykułów, szerzy doświadczenie i wiedzę jako speakerka na konferencjach w Polsce i na świecie. Od 2018 roku spełnia się również jako wykładowca Akademii WSB na kierunku dla managerów Holilider, gdzie uczy zwinności i Agile Leadershipu.
Ma 19 lat doświaczenia zawodowego, w tym od 11 lat w zwinnym środowisku. Akredytowany trener Scrum.org od 2 lat. Szkoli ze Scruma w Polsce i w Europie.

Katarzyna Ziemba
Badge Badge Badge
Badge Badge Badge Badge Badge Badge

Urodzona facylitatorka i Scrum Master, z ogromną bazą narzędzi i wiedzy. Modelowy servant leader, przetestowany w najtrudniejszych warunkach.

Wierzy, że każdy ma w sobie umiejętności i potencjał, żeby robić to co kocha i do tego robić to dobrze. Jej misją jest poprawa jakości produktu poprzez budowę lepszego i zdrowszego środowiska pracy.

Valkir Academy
Badge

Wspieramy rozwój organizacji w budowaniu kultury, dostarczania zachwycających produktów i upełnomocnienia współpracowników.

Valkir Academy istnieje na rynku od 6 lat. Na swoim koncie ma ponad 2000 przeszkolonych osób oraz 200 klientów instytucyjnych. Mogą pochwalić się również przeprowadzeniem udanych transformacji w 10 organizacjach.

Daniel Skowroński
Badge

Doświadczony Agile-Lean Coach, Change Agent, Servant Leader z technicznymi korzeniami w IT i praktycznym zwinnym podejściem.

Jest coachem nowoczesnych pryncypiów i praktyk zarządzania dla organizacji. Wspiera zespoły operacyjne, jak również kadrę zarządzającą. Posiadając solidną praktyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w Agile, Lean i Management 3.0, zwiększa stały i zdrowy wzrost organizacyjny.

Paweł Kmiotek
Badge Badge Badge Badge Badge
Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge

Paweł jest profesjonalnym trenerem Scrum.org. Posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w pracy zwinnej oraz wykorzystaniem Scruma (9 lat w środowisku Agile).

Ma bogate doświadczenie w pracy z międzynarodowymi korporacjami, gdzie pełnił różne role, takie jak programista, Scrum Master, Agile Coach, kierownik działu zapewniania jakości. Ma solidną wiedzę techniczną. Zdobył podwójny tytuł doktora w dziedzinie informatyki i spędził ponad 25 lat na tworzeniu oprogramowania. Rzecznik kunsztu oprogramowania, czystego kodu i profesjonalizmu. Jego umiejętności miękkie pozwalają mu budować ścisłą więź i zaufanie z zespołami i osobami, z którymi pracuje, bez względu na rolę i staż. Jego dar obserwowacji, aktywnego słuchania i rzetelnego wyrażania opinii pozwala innym rozwijać się w atmosferze współpracy.

Jakub Drzazga

Zespołowo skracamy Twój czas do sukcesu