Doradztwo strategiczne

Każda organizacja jest inna. Każda firma ma swoje specyficzne potrzeby. Oferujemy doradztwo strategiczne w zakresie wykorzystania agile i Scruma w tworzeniu produktów.

Audyt

Audyt Brass Willow pozwoli Ci ocenić Twoją sytuację co jest twoją siłą a gdzie potrzebujesz wsparcia lub wiedzy. W skład Audytu wchodzi wachlarz badań jakościowych i ilościowych, które dadzą Ci wiarygodny obraz własnej organizacji oraz kierunek rozwoju. Będziesz pracował z konsultantami o 10 letnim doświadczeniu w różnych kulturach biznesowych.

Skontaktuj się
Agile coaching

Dzielimy się inspiracjami z doświadczenia 10 lat pracy w wytwarzaniu produktów na 3 kontynentach. Dzięki temu otrzymasz nie tylko wiedzę i podstawowe umiejętności, ale także przykłady rzeczywistych rozwiązań i ich wdrożeń w podobnych warunkach.

Skontaktuj się
Zwinna zmiana

Służymy pomocą oferując kompleksową usługę dotykającą wszystkich poziomów twojej organizacji od ICT, przez biznes, dział HR i finanse. Korzystamy z modeli Agility Path oraz Evidence Based Management, aby zagwarantować równomierny i mierzalny rozwój organizacji.

Skontaktuj się

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc

Współpraca z Kasią Terlecką była strzałem w dziesiątkę. [...] Zarówno szkolenia, jak i coaching zbudowały w zespole kompetencje i bazę do dalszej pracy w nowych warunkach.

NETTEAM